Armatür, Valf, Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Vana Sanayicileri Derneği
Üyelik Koşulları Dijital Kütüphane

Armatür Derneği Başkanı Gökhan Turhan İnşaat Sektörü ve Gelecek Vizyonu Konulu İstanbul Sanayi Odası Meclis Toplantısında Sektörü İlgilendiren Açıklamalarda Bulundu

İstanbul Sanayi Odası, Mart ayı olağan Meclis toplantısı, 27 Mart 2019 tarihinde “Sanayinin Sürdürülebilir Büyümesinde İnşaat Sektörünün Rolü ve Gelecek Vizyonu” ana gündemi ile Odakule’de yapıldı. İSO Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay’ın yönettiği Meclis toplantısına Emlak Katılım Bankası A.Ş. Genel Müdürü Deniz Aksu konuk olarak katıldı.

Derneğimiz üyelerinin, doğrudan veya dolaylı yol ile bağlantılı olduğu İnşaat sektörü için görüşlerini bildiren Armatür Derneği Başkanı Gökhan Turhan, Emlak Katılım Bankası A.Ş. Genel Müdürü Deniz Aksu ve ekibi tarafından takdirle karşılandı.

Emlak Katılım Bankası A.Ş. Genel Müdürü Deniz Aksu İlerleyen dönemlerde,derneğimize bir ziyaret gerçekleştirmesi konusunda Başkanımız Gökhan Turhan ile fikir birliğine vardı ve Derneğimiz ile sektöre dair ortak çalışmalar yapılması konusunda görüş birliği sağladı.

This will close in 60 seconds