Armatür, Valf, Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Vana Sanayicileri Derneği
Üyelik Koşulları Dijital Kütüphane

Üyelik Koşulları

ARMATÜR Derneği; (Armatür, Valf, Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Vana Sanayicileri Derneği)  Armatür Valf Musluk Tesisat Ekipmanları ve Vana sektörünün içinde yer alan firmaların destek ve katkıları ile faaliyetlerine 10.01.2019 tarihinde başlamıştır. Derneğimiz, sektör içinde bulunan firmaların Yurtiçi ve Yurtdışında tanınmasını amaçlayan bir sivil toplum kuruluşudur.

Armatür, Valf Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Sanayisinde bulunan firmaların; üretim, kalite ve verimliliğini arttırabilmesi, hizmet ettikleri sektör içindeki gelişmelerini daha verimli bir şekilde kullanabilmesi ve Dünya çapında söz sahibi olabilmesi adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektöründe, söz sahibi 47 firma ve bu firmaların değerli temsilcilerinden oluşan Armatür Derneği,  faaliyet kapsamında bulunan firmaları da bünyesine ekleyerek, derneğin yapısını güçlü bir hale getirmeyi hedeflemektedir.

7 kişiden oluşan yönetim kurulu üyeleri ve 3 kişiden oluşan Denetim Kurulu üyeleri, ayda bir kez Dernek Merkezi’nde bir araya gelerek, sektörün sorunlarına, üyelerinin isteklerine kulak vermekte ve çözümler bulmaya çalışmaktadırlar.

Derneğimiz, her üç ve altı aylık yönetim kurulu toplantılarını genişleterek, dernek üyesi firmaların temsilcilerini davet etmektedir ve sektöre yararlı olacak bir misafir çağırarak gündemin nabzını tutmaktadır.

Derneğimiz bünyesinde kurulan ve sektörün gelişime katkı sağlayacağı düşünülerek oluşturulan beş komite, aylık çalışmalarını dernek merkezinde sürdürtmektedir ve sektörü ilgilendiren kuruluşlar ile irtibata geçerek, ziyaretler gerçekleştirmektedir. Komitelerimiz; dernek üyesi bulunan firmaların yönlendirdiği temsilcilerden oluşmaktadır.

Derneğimiz, bünyesine katılmak isteyen firmaların, öncelikle iş etiğine ve sonrasında sektör içindeki faaliyetlerine bakarak, Yönetim Kurulumuz tarafından, üyelik değerlendirmeleri gerçekleştirilmektedir.

Derneğimize üye olmak isteyen firmalarımız bilgi için; 0212 875 46 66 nolu telefon numaramızı arayabilir veya  genelsekreter@armatur.org.tr adresimize mail gönderebilir.