Armatür, Valf, Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Vana Sanayicileri Derneği
Üyelik Koşulları Dijital Kütüphane

Üyelik Koşulları

ARMATÜR Derneği; (Armatür, Valf, Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Vana Sanayicileri Derneği)  Armatür Valf Musluk Tesisat Ekipmanları ve Vana sektörünün içinde yer alan firmaların destek ve katkıları ile faaliyetlerine 10.01.2019 tarihinde başlamıştır. Derneğimiz, sektör içinde bulunan firmaların Yurtiçi ve Yurtdışında tanınmasını amaçlayan bir sivil toplum kuruluşudur.

Armatür, Valf Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Sanayisinde bulunan firmaların; üretim, kalite ve verimliliğini arttırabilmesi, hizmet ettikleri sektör içindeki gelişmelerini daha verimli bir şekilde kullanabilmesi ve Dünya çapında söz sahibi olabilmesi adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Armatür Derneği, faaliyet kapsamında bulunan firmaları her geçen gün bünyesine ekleyerek, derneğin yapısını güçlü bir hale getirmeyi hedeflemektedir.

7 kişiden oluşan yönetim kurulu üyeleri ve 3 kişiden oluşan Denetim Kurulu üyeleri, ayda bir kez Dernek Merkezi’nde bir araya gelerek, sektörün sorunlarına, üyelerinin isteklerine kulak vermekte ve çözümler bulmaya çalışmaktadırlar.

Derneğimiz bünyesinde kurulan ve sektörün gelişime katkı sağlayacağı düşünülerek oluşturulan altı komite, aylık çalışmalarını dernek merkezinde sürdürtmektedir ve sektörü ilgilendiren kuruluşlar ile irtibata geçerek, ziyaretler gerçekleştirmektedir. Komitelerimiz; dernek üyesi bulunan firmaların yönlendirdiği temsilcilerden oluşmaktadır.

Derneğimiz, bünyesine katılmak isteyen firmaların, öncelikle iş etiğine ve sonrasında sektör içindeki faaliyetlerine bakarak, Yönetim Kurulumuz tarafından, üyelik değerlendirmeleri gerçekleştirilmektedir.

Nasıl Üye Olunur?

Derneğimize üye olmak için başvuru formunu ve aşağıda yer alan gerekli belgeler ile birlikte derneğimize kargo ile gönderilmesi rica olunur.

TÜZEL KİŞİLER İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

  1. Üye Giriş Beyannamesi
  2. İmza sirküsü
  3. Faaliyet Belgesi ve Sicil Gazetesi
  4. Kapasite Raporu
  5. Kimlik Fotokopisi
  6. 1 Adet Vesikalık Fotoğraf
  7. İkametgah Belgesi

Başvuru Formunu İndir

 

Aidat Nasıl Ödenir?

Aşağıdaki hesap bilgilerine banka aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Garanti Bankası
Beykent Ticari Şubesi (1604)
ARMATÜR, VALF, MUSLK, TESİSAT EKİPMANLARI VE VANA SANAYİCİLERİ DERNEĞİ
Hesap No: 6298411 (TL Hesabı)
IBAN No: TR36 0006 2001 6040 0006 2984 11

This will close in 60 seconds