Armatür, Valf, Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Vana Sanayicileri Derneği
Üyelik Koşulları Dijital Kütüphane

ARMATÜR Derneği UNICERA İstanbul 2021 Fuarı’nın Destekleyici Kuruluşları Arasına Katıldı

ARMATÜR Derneği, UNICERA İstanbul – Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı’nın destekleyici kuruluşları arasına katıldı.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Seramik Federasyonu (TSF), Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) iş birliği ve KOSGEB desteğiyle, pandemi süreci dışında her yıl organize edilen ve bu yıl da 2-6 Kasım 2021 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 32. kez gerçekleştirilecek olan UNICERA İstanbul – Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 1.000’in üzerinde uluslararası markanın yeni ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapacak.

Türkiye’de alanının en büyük ihtisas fuarı olan ve yeni normale dönüş kriterleri kapsamında bir dizi önlem ile kapılarını açmaya hazırlanan UNICERA İstanbul, bu yıl da sektörün en yenilikçi ürün, tasarım, malzeme ve teknolojilerine sahne olacak. Yerli ve yabancı markaların 2022 yılı trendlerini ilk kez tanıtacağı fuarda, banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama ve depolama ürünleri gibi pek çok ürün grubu bir arada sergilenecek. 1.200’ün üzerinde markanın katılımı ile gerçekleştirilecek olan ve 50.000’in üzerinde satın almacının beklendiği fuar, sektör profesyonellerini ağırlayacak ve yapı malzemeleri sektörünün buluşma noktası olacak.

ARMATÜR Derneği de, UNICERA İstanbul 2021 Fuarı’nda 8.Hol’de yer alan D24 numaralı standında ziyaretçilerini bekliyor olacak.

This will close in 60 seconds