Armatür, Valf, Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Vana Sanayicileri Derneği
Üyelik Koşulları Dijital Kütüphane

Armatür Sektörü Anketi

Değerli Üyelerimiz ve Sektör Temsilcilerimiz,

ARMATÜR Derneği olarak, İstanbul Sanayi Odası (İSO) işbirliği ile; sektörümüzü doğru bir şekilde tanımlamak, büyüklüğünü tespit etmek, konumunu güçlendirmek, ülke ekonomisine katkılarını ve ihracat potansiyelini ortaya koymak amacıyla Ernst & Young (EY) Parthenon danışmanlık firması ile birlikte ciddi bir çalışma içerisine girmiş ve bu bağlamda GTİP bilgilerini bizler ile paylaşan tüm sektör firmalarını sürece dahil ettiğimizi sizler ile paylaşmıştık.

Bu çerçevede, projenin ikinci aşaması olarak EY firması ile birlikte bir Armatür Sektörü Anketi çalışması hazırlanmış olup; ankete aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşılabilmektedir.

Anketin başarıya ulaşabilmesi için ürün gruplarınıza hakim, üretim, ihracat ve satış verilerine sahip yöneticiler tarafından doldurulması ve sektörün problemleri ve geleceği ile ilgili görüş eklenecek kısımlarının boş bırakılmaması büyük önem taşımaktadır.

Anket için belirlenen termin tarihi 30 Kasım 2020, Pazartesi günü mesai bitimi olup; ankette vereceğiniz bilgiler anonim olarak değerlendirilecek, EY Parthenon tarafından farklı hiçbir kurum ile firma/isim belirterek paylaşılmayacak; yalnızca sektör ortalamalarını belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

Armatür Sektörü Anketi için tıklayınız:

https://s.surveyplanet.com/Dge-krBKA

Anketimizi doldurarak ve sektörde tanıdığınız güvenilir firmalara da yönlendirerek Armatür Sektör Raporu projemize destek sağlamanızı rica eder, katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

This will close in 60 seconds