Armatür, Valf, Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Vana Sanayicileri Derneği
Üyelik Koşulları Dijital Kütüphane

Derneğimiz İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Armatür Derneği Yönetimi, İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’a tanışma ve nezaket ziyaretinde bulunarak, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi de olan Gökhan Turhan’ın liderlik yaptığı Armatür Derneği heyetinde, Başkan Yardımcıları Erman Ayvaz ve Adem Tekneci, Yönetim Kurulu Üyesi Adem Meydancı,Denetim Kurulu Üyesi Hakan Şahin, Sertifikalar ve Standartlar Komitesi Lideri Yusuf Kaya ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Mehmet Nalbantoğlu yer aldı.

Kurumlar arası işbirliği ve İSO ile iletişimi daha güçlü hale getirmek temalı geçen toplantıda, Armatür Derneği Başkanı Gökhan Turhan, İSO’nun birikimlerinden yararlanmak istediklerini dile getirdi. Sektörün güncel konuları ve gerek İstanbul gerekse Türkiye genelinde yarattığı ekosistem hakkında bilgilerin paylaşıldığı görüşmede, armatür üretimindeki ihracat kompozisyonu ve bunun nasıl daha iyi bir noktaya getirilebileceği konuşuldu.

Gerçekleştirilen toplantıda, sanayicilerin bir araya gelerek faaliyetlerini daha güçlü bir şekilde ve bir çatı altında duyurmak amacıyla böyle bir derneğin kuruşundan dolayı memnuniyet duyduğunu söyleyen İstanbul Sanayi Odası Başkanı Bahçıvan, sektörel derneklerle her zaman yakın bir çalışma içinde olmaya çalıştıklarını çünkü derneklerin sahadaki gözlem ve güncel gelişmelere hakimiyetinden yararlandıklarını belirtti. İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, yılların birikimlerinin şu ya da bu nedenle devam etmemesinin sanayinin en büyük sorunu olduğunu söyleyerek dernek kuruluşunda görev alan genç kuşakların varlığının sevindirici olduğunu vurguladı. Yeni kuşakların böylelikle bir arada olmanın, birlikte ve paylaşarak iş yapmanın avantajını yaşayacağını dile getiren Bahçıvan, Armatür Derneği’nin bu anlamda çok önemli bir başlangıç olacağını ve ciddi bir başarı ve sinerji yakalayacağını ifade etti.

This will close in 60 seconds